28. април 2021

Humanitarna akcija ,,Čepom do osmeha

Učenici 2.a su obeležili učešće u najmasovnijoj humanitarnoj akciji u Srbiji ,,Čepom do osmeha" sa ciljem prikupljanja sredstava za pomoć deci sa invaliditetom ili sa nekom smetnjom u razvoju u obrazovno školskom procesu. Redovno su donosili čepove za reciklažu i odlagali ih u postavljene kutije,,Čepom do osmeha ". U kraćem vremenskom periodu popunili su dve kutije. Ovom prilikom su se istakli sledeći učenici : Filip Valenćik, Anastasija Zarić, Liu Han Ning, Jovana Babin i Vladimir Srpak. Uručene su im zahvalnice.Pohvaljujemo njihovo zalaganje i koristimo priliku da pozovemo sve učenike naše škole da se priključe ovoj humanitarnoj akciji.

Категорија