Aktuális információk

Tartsuk be a szabályokat a COVID 19 elleni küzdelemben. Legyünk felelősek egymás iránt!

A mi iskolánk

A Stevan Sremac Általános Iskola a városközpontban helyezkedik el, az egyik legforgalmasabb utcában. 1973-ban épült, és nagyjából nyolcszáz tanulónak biztosít férőhelyet két váltásban.

Iskolánkban az oktatás magyar és szerb tanítási nyelven folyik.Huszonnégy tagozaton összesen négyszázkét tanuló van. Az alsó tagozatosok számára hosszabbított oktatás két vegyes csoportban történik. Iskolánk oktatási-nevelési feladatait ötvenkét pedagógus végzi.

About

Szeretnénk visszahozni iskolánk valamikori jó hírnevét, úgy lehetne megvalósítani, hogy önmagunkat változtatjuk, iskolánkat a tanulók igényei szerint alakítjuk. Egy iskolát, amelybe a szülők szívesen látogatnak el. Hogy ezt mind létrehozzuk, közösségünk belső erőforrásaira támaszkodunk.